+420 777 62 50 50

PŘEČTĚTE SI O NÁS

NÁŠ PŘÍBĚH

Sára a Honza, to je Sanza Company, půjčovna nářadí v Praze 4 – Krči. Po více než 15 letech, kdy byl Honza v půjčovně zaměstnaný a řídil její provoz, o tohle zaměstnání málem přišel, když se bývalý majitel rozhodl půjčovnu zavřít. Honza se svou partnerkou Sárou dali hlavy dohromady a odhodlali se vést půjčovnu na vlastní pěst. Půjčovna nářadí Sanza funguje od roku 2017 a úspěšně se rozrůstá.

Orientujeme se na pronájem nářadí a stavební a zahradní techniku. Zaměřujeme se také na pronájem a montáž lešení a oplocení. Na naše produkty se můžete spolehnout – jsou kvalitnější než z řetězců, aby odolávaly opakovanému používání.

lešení
pujčovna nářadí
rodinný podnik
pujčovna stavební techniky

Kompletní služby

Nejsme jenom půjčovna, ale také prodejna a servis. Poptávané varianty produktů objednáváme na míru vašim požadavkům. Nabízíme taktéž kompletní realizace stavebních projektů a prací pro domácnosti i firmy. Disponujeme veškerým stavebním vybavením a umíme zajistit vše, co projekt vyžaduje – materiál, techniku, postarat se o montáž, průběh stavby apod.

zahrada

Stálí klienti

Neděláme zakázky jako na běžícím páse. Našim zákazníkům se rádi věnujeme.

Konzultujeme s nimi výběr nářadí i postupy práce. I díky našemu lidskému, rodinnému přístupu a nadšení pro náš obor se vyznačujeme stabilní klientelou.

lešení